326420281 biuro@jrwojcik.pl

Sprzedaż drewna opałowego

FPHU Wójcik – Drewno opałowe Olkusz i okolice. Najwyższa jakość drewna liściastego do kominków i pieców. Starannie sezonowane drewno kominkowe – maksymalna wydajność i długotrwałe palenie. Skontaktuj się, zamów teraz!

Drewno kominkowe

 

FPHU Wójcik oferuje wysokiej jakości sezonowane drewno kominkowe.

Dostarczamy drewno na solidnych paletach, pakowane po 1m3 (dł 33-45cm) starannie owinięte siatą, zapewniając maksymalny komfort i wygodę podczas transportu. Nasze drewno gwarantuje maksymalną wydajność i przyjemne palenie, a Ty możesz cieszyć się ciepłem kominka. Skontaktuj się z nami i zamów nasze doskonałe drewno kominkowe, aby stworzyć idealną atmosferę w Twoim domu.

Nasz tartak znajduje się w Chechle k. Olkusza.

drewno opałowe olkusz
drewno opałowe olkusz

Buk - drewno kominowe

400 zł/m3

drewno kominkowe olkusz

Dąb - drewno kominowe

380 zł/m3

drewno kominkowe zawiercie

Brzoza - drewno kominowe

350 zł/m3

drewno kominkowe sosnowiec

Sosna- drewno kominowe

270 zł/m3

Zrzyny tartaczne 

Jeśli szukasz drewna opałowego, mamy wspaniałą ofertę dla Ciebie. Sprzedajemy zrzyny tartaczne w ilości 2m3 w wiązkach. Oferujemy możliwość odbioru z tartaku lub dostawy naszym transportem za dodatkową opłatą. Cena to tylko 250 zł netto za paczkę. Skontaktuj się z nami teraz i zamów drewno, które zapewni Ci maksymalną wydajność i długotrwałe palenie. Ciesz się przyjemnym ciepłem dzięki naszym zrzynom tartacznym.

Drewno opałowe Olkusz i okolice

Poszukujesz wysokiej jakości drewna kominkowego w okolicach Olkusza, Zawiercia lub Sosnowca? Nasze starannie suszone drewno jest dostosowane do maksymalnej wydajności i długotrwałego palenia w Twoim kominku lub piecu.  Skontaktuj się z nami teraz i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty na:
– drewno kominkowe Olkusz,
– drewno kominkowe Zawiercie,
– drewno kominkowe Sosnowiec.

drewno opałowe olkusz

Nasza oferta

Więźba dachowa

FPHU Wójcik – solidne drewniane konstrukcje dachowe. Bezpieczeństwo i trwałość dla Twojego dachu. Profesjonalne doradztwo i terminowe dostawy. Skontaktuj się już dziś.

Stal żebrowana zbrojeniowa

Specjalność FPHU Wójcik: solidna, trwała i wytrzymała stal żebrowana zbrojeniowa. Bogata oferta. Zamów już dziś!

Usługi maszynami budowlanymi

FPHU Wójcik – oferty usług maszynami budowlanymi. Profesjonalna pomoc na placu budowy. Wykorzystaj naszą ofertę i zwiększ wydajność projektu już teraz!